Devio - aplikacje internetowe

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy młodym, szczecińskim zespołem specjalistów z zakresu programowania aplikacji oraz tworzenia grafiki. Wkładamy maksimum energii i wielką pasję, aby nasi klienci mogli realizować swoje pomysły, marzenia i cele. Sukces klienta wzmaga naszą pasję i dodaje nam świeżej energii do nieustannego poszerzania i pogłębiania naszych umiejętności. Posiadamy rzetelną wiedzę popartą wypracowanym doświadczeniem zdobytym w pracy nad dużymi projektami zarówno po stronie serwera jak i przeglądarki. Nowe wyzwania dają naszej pracy świeżość spojrzenia na potrzeby klientów, a wcielanie w życie przedstawianych nam pomysłów pozwala nam realizować się w pracy, którą uwielbiamy.

Zajmujemy się głównie tworzeniem aplikacji internetowych w technologii .NET z wykorzystaniem chmury Microsoft Azure i nie tylko. Oprócz tego nie straszne są nam bardziej skomplikowane aplikacje front-end, gdzie korzystamy z takich narzędzi jak KnockoutJs, AngularJs, NodeJs i wiele innych. Oprócz aplikacji tworzymy nowoczesne strony internetowe z wykorzystaniem systemów zarządzania treścią.

Jeśli potrzebujesz grafiki, nie ma problemu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Porozmawiajmy o Twoich pomysłach, skontaktuj się z nami i otwórz przed sobą nowe możliwości. W dobie Internetu nie może Ciebie w nim zabraknąć, nie czekaj dłużej i pokaż się w Internecie - zyskaj więcej pozyskując dodatkowych odbiorców.