Devio - aplikacje internetowe

MASZ FAJNY POMYSŁ NA STWORZENIE CZEGOŚ CIEKAWEGO?

Tylko na to czekamy!
Skontaktuj się z nami a my zrealizujemy Twoje pomysły!

Oferujemy wytwarzanie nowoczesnych aplikacji przygotowywanych specjalnie dla Ciebie – bez niepotrzebnej funkcjonalności. Nie zatrzymujemy się w miejscu i używamy najnowszych i najlepszych technologii do wytwarzania oprogramowania aby tworzyć szybciej i taniej, zarówno dla nas jak i Ciebie. Tworzymy aplikacje od tych prostych jak i po te zaawansowane z wykorzystaniem chmury i nie tylko. Nie trać czasu i stwórzmy coś razem zanim zrobi to konkurencja.

Dedykowane aplikacje po stronie przeglądarki i serwera

Oferujemy tworzenie stabilnych, wydajnych i skalowalnych aplikacji zarówno po stronie serwera jak i przeglądarki. Przy tworzeniu aplikacji wybieramy najlepsze rozwiązania technologiczne aby zapewnić odpowiednią jakość wytwarzanych produktów. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu wydajnych aplikacji front-end – SPA (Single Page Applications), WYSIWYG (wizualne edytory treści drag & drop), animacje webowe i wiele innych.

Dedykowane aplikacje po stronie przeglądarki i serwera

Tworzenie i integracje interfejsów API

Pomożemy Ci zintegrować Twoją stronę, sklep lub aplikację z zewnętrznymi interfejsami jak np. nowy typ płatności w sklepie, integracja z allegro, mapy Google, Facebook i wiele innych. Oprócz integracji zajmujemy się także wytwarzaniem wysokowydajnych i bezpiecznych interfejsów API dla Ciebie i Twoich klientów.

Tworzenie i integracje interfejsów API

Masz pomysł i nie wiesz jak się do niego zabrać?

Z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich technologii i z chęcią sprawimy aby Twój pomysł stał się realny. Nie trać czasu i pieniędzy i postaw na profesjonalny zespół.

Masz pomysł i nie wiesz jak się do niego zabrać?