Devio - aplikacje internetowe

NIE MASZ JESZCZE STRONY INTERNETOWEJ?

Twoja strona nie spełnia dzisiejszych standardów? Jesteśmy tutaj aby pomóc zadbać o wizerunek Twojej firmy w Internecie.

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych z użyciem najnowszych technologii dostosowanych do Twoich wymagań. Tworzone przez nas strony charakteryzuje świeży i nowoczesny wygląd oraz intuicyjność działania. Nie pozwól, aby klienci opuszczali Twoją stronę zaraz po wejściu na nią.
Dobra strona internetowa pomoże Ci podnieść skuteczność i zyskać większą ilość wejść, co przełoży się na Twoje zyski.

PRZYJAZNE URZĄDZENIOM MOBILNYM

Pochwal się znajomym i partnerom biznesowym swoją stroną na komputerze, tablecie i telefonie. Zadbamy o to, żeby Twoja strona wyświetlała się na wszystkich typach urządzeń. Dzięki technice RWD (Responsive Web Design) Twoja firma zyska na profesjonalizmie. Nie trać więcej klientów poprzez złe wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych, zostaw to nam, a zajmiemy się Twoim wizerunkiem.

Przyjazne urządzeniom mobilnym

INDYWIDUALNA SZATA GRAFICZNA

Stworzymy dla Ciebie unikalny wizerunek w Internecie. Oferujemy nieszablonowe projekty graficzne, które trafią w gusta Twoich odbiorców. Projekty spełniają standardy użyteczności, aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po się po stronie oraz dostrzeżenie najważniejszych informacji.

Indywidualna szata graficzna

OPTYMALIZACJA POD KĄTEM WYSZUKIWAREK

Tworzone przez nas rozwiązania spełniają najnowsze standardy wytwarzania stron internetowych. Gwarantujemy poprawność kodu, szybkie ładowanie elementów na stronie oraz dostępność dla robotów indeksujących. W łatwy sposób zarządzaj przyjaznymi linkami wewnątrz strony oraz pozostałymi atrybutami wpływającymi na Twoją pozycję w wyszukiwarkach.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ (CMS)

Zarządzaj sam treścią na Twojej stronie za pomocą przyjaznego i prostego panelu administracyjnego. System zarządzania treścią pozwoli Tobie na szybkie edytowanie lub dodawanie nowej treści z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

System zarządzania treścią (CMS)